O BIURZE

Biuro Księgowe Buchalter zostało założone w Płocku w 1995 r. przez Jadwigę i Romana Lubomskiego. Dziś stanowi  zespół zgranych profesjonalnych księgowych wyspecjalizowanych w obsłudze spółek produkcyjnych, handlowych i usługowych. Biuro współpracuje z najlepszymi ekspertami podatkowymi, renomowaną kancelarią prawną, biegłymi rewidentami oraz integratorem rozwiązań informatycznych. Obsługiwaliśmy ponad 100 firm z obszaru Płocka.

Dbamy by pracować na najnowocześniejszym sprzęcie komputerowym. Księgi rachunkowe i rejestry podatkowe prowadzone są na certyfikowanym i aktualizowanym oprogramowaniu zgodnie z najlepszymi praktykami księgowymi.

Biuro specjalizuje się w obsłudze wymagających Klientów. Cechuje nas solidność, terminowość i proaktywność. Łączymy wiedzę księgową wspartą licencjami Ministerstwa Finansów z doświadczeniem z zakresu zarządzania finansami i optymalizacji podatkowej. Szanujemy i respektujemy prawo naszych Klientów do natychmiastowej informacji. Staramy się pracować tak by stanowić integralna część firmy Klienta.

Dzięki stabilnej kadrze, zinformatyzowanemu środowisku oraz dobrej organizacji pracy jesteśmy w stanie dostarczać wysokiej jakości usługi w niższych cenach. Wypracowaliśmy na przestrzeni ostatnich 27 lat bardzo dobre relacje z lokalnymi urzędami i bankami. Biuro Księgowe Buchalter jest dla wielu osób najwyższą gwarancją bezpieczeństwa i solidności.

MISJA I WARTOŚCI

Naszym celem jest zrozumienie prowadzonej przez klientów działalności i wzięcie odpowiedzialności za koordynację procesów księgowych i podatkowych. Potrafimy szerzej spojrzeć na działalność Klienta, zidentyfikować obszary, w których możliwe jest obniżenie kosztów oraz zoptymalizować obciążenia podatkowe. Mamy ambicję wspierać naszych klientów i doradzać im tak, by poświęcali więcej czasu i energii na rozwijanie swej podstawowej działalności.

Chcemy być oparciem, solidnym księgowym, kreatywnym doradcą i odpowiedzialnym partnerem.

MOCNE STRONY

PARTNERZY